Крокси чоловічі синього кольору Уцінка р.43 214553P
- Немає в наявності
- Код: 214553_!370641_43
155 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Крокси чоловічі синього кольору Уцінка р.43 214553P
Країна виробник: Україна
Категорія: Для чоловіків
Причина уцінки товару: пошкоджена поверхня (механічне пошкодження). Товар поверненню та обміну не підлягає.
| Розмір чоловічого взуття | 43 |
| Довжина устілки (см) | 27,3 см |
| Повнота ноги (см) | 10,5 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Крокси |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для чоловіків |
| Матеріал верху | Піна |
| Розмір | 43 |
| Склад | Павлоград |
- Ціна: 155 ₴


