
Назва: Куртка жіноча зеленого кольору р.S 213869P
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 48 см |
| Довжина виробу (см) | 52 см |
| Довжина рукава (см) | 62 см |
| Ширина по плечах (см) | 40 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Штапель |
| Функція підігріву | Ні |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Куртка |
| Тип куртки | Укорочений крій |
| Категорія | Для жінок |
| Розмір | S |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Повсякденний |
- Ціна: 450 ₴





