
Светр жіночий однотонний чорного кольору р.1 213750P
- В наявності
- Код: 213750_!367517_1
500 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Светр жіночий однотонний чорного кольору р.1 213750P
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 42-46 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 67 см |
| Напівобхват грудей (см) | 54 см |
| Довжина виробу (см) | 65 см |
| Напівобхват талії (см) | 53 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Светр |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Сезон | Зима |
| Склад | 60% котон, 40% полістер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 1 |
| Стиль | Повсякденний |
- Ціна: 500 ₴





