
Светр жіночий в'язаний чорного кольору р.S/M 213667P
- В наявності
- Код: 213667_!367288_S/M
450 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Светр жіночий в'язаний чорного кольору р.S/M 213667P
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S/M |
| Відповідає розміру | 48-50 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 83 см |
| Напівобхват грудей (см) | 57 см |
| Довжина виробу (см) | 76 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Светр |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Сезон | Зима |
| Склад | 73% акрил, 24% поліестер, 3% еластан |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Акрил |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | S/M |
| Стиль | Повсякденний |
- Ціна: 450 ₴





