
Кофта жіноча чорного кольору р.44-46 213664P
- В наявності
- Код: 213664_!367282_44-46
500 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Кофта жіноча чорного кольору р.44-46 213664P
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 44-46 |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 73 см |
| Напівобхват грудей (см) | 50 см |
| Довжина виробу (см) | 58 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Кофта |
| Застібка | Гудзики |
| Сезон | Зима |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | В'язання |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 44-46 |
| Стиль | Повсякденний |
- Ціна: 500 ₴





