
Джинси чоловічі однотонні світло-синього кольору р.30 213350P
- В наявності
- Код: 213350_!366318_30
350 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Джинси чоловічі однотонні світло-синього кольору р.30 213350P
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 30 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 37 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 52 см |
| Посадка (см) | 23 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 72 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 100 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вигляд джинсів | Завужені |
| Застібка | Гудзики |
| Посадка | Середня посадка |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Джинс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Джинси |
| Категорія | Для чоловіків |
| Розмір | 30 |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 98% котон, 2% еластан |
| Колір | Світло-синій |
- Ціна: 350 ₴




