
Футболка жіноча однотонна білого кольору р.OneSize 213435P
- В наявності
- Код: 213435_!366635_OneSize
350 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Футболка жіноча однотонна білого кольору р.OneSize 213435P
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | OneSize |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 47 см |
| Довжина виробу (см) | 62 см |
| Довжина рукава (см) | 21 см |
| Напівобхват талії (см) | 45 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Футболка |
| Довжина рукава | Короткий |
| Склад | 98% котон, 2% еластан |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Розмір | One Size |
| Сезон | Літо |
- Ціна: 350 ₴





