
Пальто жіноче однотонне світло-сірого кольору р.1 213196P
- В наявності
- Код: 213196_!365855_1
550 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Пальто жіноче однотонне світло-сірого кольору р.1 213196P
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 42-46 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 61 см |
| Напівобхват грудей (см) | 54 см |
| Довжина виробу (см) | 111 см |
| Напівобхват талії (см) | 54 см |
| Напівобхват стегон (см) | 56 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Кашемір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Пальто |
| Тип куртки | Довга |
| Вид утеплювача | Поліестер |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для жінок |
| Розмір | 1 |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Повсякденний |
| Функція підігрівання | Немає |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 550 ₴





