
В'єтнамки чоловічі темно-сірого кольору р.43 212850P
- Немає в наявності
- Код: 212850_!364050_43
185 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: В'єтнамки чоловічі темно-сірого кольору р.43 212850P
Країна виробник: Китай
Виробник: LuckLine
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 43 |
| Відповідає розміру | 43 |
| Довжина устілки (см) | 27,8 см |
| Повнота ноги (см) | 9 см |
| Висота підошви (см) | 1,5 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luck Line |
| Вид взуття | В'єтнамки |
| Матеріал верху | Гума |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для чоловіків |
| Розмір | 43 |
| Склад | Павлоград |
| Колір | Темно-сірий |
- Ціна: 185 ₴





