
Нічна сорочка жіноча напівбатальна блакитного кольору з принтом р.48-50 211287P
- Готово до відправки
- Код: 211287_!356741_48-50
291 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Нічна сорочка жіноча напівбатальна блакитного кольору з принтом р.48-50 211287P
Країна виробник: Узбекітан
Виробник: 0
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 48-50 |
| Відповідає розміру | 48-50 |
| Напівобхват грудей (см) | 46 см |
| Довжина виробу (см) | 96 см |
| Ширина по плечах (см) | 29 см |
| Напівобхват талії (см) | 52 см |
| Напівобхват стегон (см) | 56 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Нічна сорочка |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 291 ₴





