
Боксери дитячі для хлопчика сірого кольору р.11-12 208924P
- Немає в наявності
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Боксери дитячі для хлопчика сірого кольору р.11-12 208924P
Країна виробник: Китай
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 11-12 |
| Відповідає розміру | 110см-116см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 25 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 27 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 18 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Для хлопчиків |
| Склад | 95% котон, 5% спандекс |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Боксери |
| Категорія | Для дітей |
| Розмір | 9-10 |
| Зріст | 110 |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Коттон |
- Ціна: 60 ₴




