
Кофта підліткова для хлопчика темно-синього кольору з принтом р.158 207596P
- Немає в наявності
- Код: 207596_!340491_158
200 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Кофта підліткова для хлопчика темно-синього кольору з принтом р.158 207596P
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 158 |
| Відповідає розміру | 158 |
| Напівобхват грудей (см) | 47 см |
| Довжина виробу (см) | 60 см |
| Довжина рукава (см) | 55 см |
| Ширина по плечах (см) | 52 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Кофта |
| Стать | Для хлопчиків |
| Склад | 95% котон, 5% еластан |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для дітей |
| Розмір | 158 |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Коттон |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Колір | Темно-синій |
- Ціна: 200 ₴




