
Кофта підліткова для дівчинки рожевого кольору з принтом р.152 207594P
- Немає в наявності
- Код: 207594_!340486_152
200 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Кофта підліткова для дівчинки рожевого кольору з принтом р.152 207594P
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 152 |
| Відповідає розміру | 152 |
| Напівобхват грудей (см) | 43 см |
| Довжина виробу (см) | 51 см |
| Довжина рукава (см) | 53 см |
| Ширина по плечах (см) | 43 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Кофта |
| Стать | Для дівчаток |
| Склад | 75% бавовна, 20% полізстер, 5% зластан |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для дітей |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 152 |
| Зріст | 152 |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Коттон |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
- Ціна: 200 ₴





