-20%Кофта підліткова для дівчинки темно-синього кольору з принтом. р.164 207541P
- В наявності
- Код: 207541_!340206_164
200 ₴
160 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Кофта підліткова для дівчинки темно-синього кольору з принтом. р.164 207541P
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 164 |
| Відповідає розміру | 164 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 63 см |
| Напівобхват грудей (см) | 42 см |
| Довжина виробу (см) | 59 см |
| Напівобхват талії (см) | 40 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Кофта |
| Стать | Для дівчаток |
| Склад | 70% котон, 30% поліестер |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Блискавка |
| Категорія | Для дітей |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 164 |
| Зріст | 164 |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Коттон |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Колір | Темно-синій |
- Ціна: 160 ₴





