
Кросівки жіночі чорного кольору р.36 206840P
- В наявності
- Код: 206840_!336565_36
300 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Кросівки жіночі чорного кольору р.36 206840P
Країна виробник: Китай
Виробник: NAYASITUN
Категорія: Для жінок
Невеличкі залишки клею в середині виробу.
На дуже вузьку ногу.
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Відповідає розміру | 36 |
| Довжина устілки (см) | 22,5 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 6 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Кросівки |
| Застібка | Шнурівка |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Спортивний |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 300 ₴





