
Назва: Шорти чоловічі спортивні синього кольору р.L 205510P
Країна виробник: Китай
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 31 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 57 см |
| Посадка (см) | 27 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 21 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 47 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Шнурівка |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Тип товару | Шорти |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Шорти |
| Категорія | Для чоловіків |
| Розмір | M |
| Склад | 80% поліестер, 20% котон |
- Ціна: 220 ₴





