
Худі чоловіче на флісі м'ятного кольору з принтом р.M 205037P
- Немає в наявності
- Код: 205037_!328255_M
480 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Худі чоловіче на флісі м'ятного кольору з принтом р.M 205037P
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 52 см |
| Довжина виробу (см) | 71 см |
| Довжина рукава (см) | 62 см |
| Ширина по плечах (см) | 43 см |
| Напівобхват талії (см) | 53 см |
| Напівобхват стегон (см) | 50 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Двонитка |
| Вид толстовок | Худі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Кофта |
| Категорія | Для чоловіків |
| Розмір | M |
| Сезон | Демісезон |
| Силует | Прямий |
| Склад | 90% коттон, 10% лайкра |
| Стиль | Повсякденний |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | М'ятний |
- Ціна: 480 ₴





