
Куртка жіноча демісезонна зеленого кольору р.1 205105P
- Немає в наявності
- Код: 205105_!328671_1
550 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Куртка жіноча демісезонна зеленого кольору р.1 205105P
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 48 см |
| Довжина виробу (см) | 68 см |
| Довжина рукава (см) | 62 см |
| Ширина по плечах (см) | 38 см |
| Напівобхват талії (см) | 48 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Плащівка |
| Функція підігріву | Ні |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 550 ₴





