
Джинси дитячі для хлопчика світло-синього кольору р.1-2 203552P
- Немає в наявності
- Код: 203552_!321988_1-2
250 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Джинси дитячі для хлопчика світло-синього кольору р.1-2 203552P
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1-2 |
| Відповідає розміру | 86-92 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 22 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 33 см |
| Посадка (см) | 19 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 35 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 53 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Гудзики |
| Регулятор довжини штанів | Ні |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Синій |
| Вид виробу | Джинси |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для дітей |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 1-2 |
| Зріст | 92; 98 см: 98 - 104 см |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Повсякденний |
- Ціна: 250 ₴




