Назва: Босоніжки жіночі рожевого кольору р.38 204312P
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Розмір | 38 |
| Відповідає розміру | 37,5 |
| Довжина устілки (см) | 24 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид взуття | Босоніжки |
| Застібка | Гумка |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 37 |
- Ціна: 350 ₴






