
Туніка дитяча для дівчинки темно-рожевого кольору р.9-10 203372P
- В наявності
- Код: 203372_!321122_9-10
200 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Туніка дитяча для дівчинки темно-рожевого кольору р.9-10 203372P
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 9-10 |
| Відповідає розміру | 122 |
| Напівобхват грудей (см) | 32 см |
| Довжина виробу (см) | 58 см |
| Довжина рукава (см) | 14 см |
| Ширина по плечах (см) | 30 см |
| Напівобхват талії (см) | 29 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Сезон | Зима |
| Склад | 100% акрил |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 200 ₴




