
Кросівки жіночі світло-рожевого кольору р.37 203609P
- В наявності
- Код: 203609_!322290_37
340 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Кросівки жіночі світло-рожевого кольору р.37 203609P
Країна виробник: Китай
Виробник: Gaona
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Відповідає розміру | 36 |
| Довжина устілки (см) | 23 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 6 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gaona |
| Вид взуття | Кросівки |
| Застібка | Шнурівка |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Спортивний |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 37 |
- Ціна: 340 ₴





