
Назва: В`єтнамки чоловічі чорного кольору р.42 159891P
Країна виробник: Китай
Виробник: LuckLine
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 42 |
| Відповідає розміру | 40,5 |
| Довжина устілки (см) | 26 см |
| Повнота ноги (см) | 9 см |
| Висота підошви (см) | 1,5 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luck Line |
| Вид взуття | В'єтнамки |
| Матеріал верху | Гума |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для чоловіків |
| Розмір | 41 |
| Склад | Павлоград |
- Ціна: 200 ₴





