
Назва: Сандалі дитячі піна синього кольору р.29 201151P
Країна виробник: Китай
Виробник: ААА
Категорія: Для дітей
| Розмір дитячих взуття | 29 |
| Відповідає розміру | 29 |
| Довжина устілки (см) | 18,5 см |
| Повнота ноги (см) | 6,5 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Вид взуття | Сандалі |
| Застібка | Липучка |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для дітей |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Стать | Для дівчаток. Для хлопчиків |
| Розмір | 25 |
| Сезон | Літо |
| Склад | Павлоград |
- Ціна: 260 ₴





