
Велосипеди жіночі push-up в рубчик чорного кольору р.XL-6XL 198419P
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 198419_!299474_XL-6XL
260 ₴
Показати оптові ціни- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Велосипеди жіночі push-up в рубчик чорного кольору р.XL-6XL 198419P
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | XL-6XL |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 29 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 34 см |
| Посадка (см) | 27 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 29 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 53 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Літо |
| Посадка | Завищена талія |
| Тип тканини | Поліестер |
| Склад | 80% поліестер, 20% еластан |
| Застібка | Без застібки |
| Тип бюстгальтера | Push up |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Шорти |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | XL-6XL |
| Стиль | Деним |
- Ціна: 260 ₴





