
Сукня жіноча смугаста рожевого кольору р.38 195659P
- Немає в наявності
- Код: 195659_!286131_38
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Сукня жіноча смугаста рожевого кольору р.38 195659P
Країна виробник: Китай
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 38 |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 46 см |
| Довжина виробу (см) | 87 см |
| Довжина рукава (см) | 45 см |
| Ширина по плечах (см) | 35 см |
| Напівобхват талії (см) | 50 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність корсету | Ні |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Колір | Рожевий |
| Шлейф | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Без застібки |
| Оздоблення та прикраси | Смужки |
| Розмір | 38 |
| Стиль | Повсякденний |
- Ціна: 50 ₴





