-40%Балетки жіночі темно-синього кольору р.38 194862P
- Готово до відправки
- Код: 194862_!282527_38
300 ₴
180 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Балетки жіночі темно-синього кольору р.38 194862P
Країна виробник: Китай
Виробник: ABC
Категорія: Для жінок
Залишки клею.
| Розмір жіночого взуття | 38 |
| Відповідає розміру | 37 |
| Довжина устілки (см) | 23,5 см |
| Повнота ноги (см) | 6,5 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABC |
| Вид взуття | Балетки |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 38 |
- Ціна: 180 ₴





