
Назва: Спортивний костюм рожевого кольору р.XL 194416P
Країна виробник: Китай
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | XL |
| Відповідає розміру | 46-48 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 70 см |
| Напівобхват грудей (см) | 52 см |
| Довжина виробу (см) | 61 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 31 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 45 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 72 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 96 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Кофта |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | S |
- Ціна: 870 ₴





