-29%Джинси чоловічі синього кольору р.31 190649P
- Готово до відправки
- Код: 190649_!266053_31
550 ₴
390 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Джинси чоловічі синього кольору р.31 190649P
Країна виробник: Китай
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 31 |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 33 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 51 см |
| Посадка (см) | 28 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 75 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 102 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вигляд джинсів | Завужені |
| Застібка | Без застібки |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Всесезонний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Джинс |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Джинси |
| Категорія | Для чоловіків |
| Розмір | 31 |
| Склад | 85% котон, 15% поліестер |
| Стиль | Деним |
- Ціна: 390 ₴





