Назва: Брюки жіночі червоного кольору р.S 188420P
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 33 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 48 см |
| Посадка (см) | 32 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 63 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 92 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 100% коттон |
| Стиль | Класичний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | XS |
- Ціна: 380 ₴






