Назва: Кофта жіноча білого кольору р.L 187805P
Країна виробник: Туреччина
Виробник: Fashion
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват грудей (см) | 38 см |
| Довжина виробу (см) | 50 см |
| Довжина рукава (см) | 57 см |
| Ширина по плечах (см) | 33 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Вид виробу | Кофта |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Оздоблення та прикраси | Нашивка |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Акрил |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | S |
- Ціна: 290 ₴






