-19%Велосипедки жіночі малинового кольору р.M 187262P
- В наявності
- Код: 187262_!252692_M
160 ₴
130 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Велосипедки жіночі малинового кольору р.M 187262P
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 34 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 34 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 48 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Літо |
| Склад | 80% поліестер, 20% еластан |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Шорти |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | M |
| Тип тканини | Спандеркс |
| Колір | Малиновий |
- Ціна: 130 ₴





