
Туфлі чоловічі чорного кольору р.44 187292P
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 187292_!252849_44
460 ₴
Показати оптові ціни- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Туфлі чоловічі чорного кольору р.44 187292P
Країна виробник: Китай
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 44 |
| Відповідає розміру | 44 |
| Довжина устілки (см) | 28,5 см |
| Повнота ноги (см) | 9 см |
| Висота підборів (см) | 2 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
| Висота гомілки (см) | 6 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Туфлі |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Штучна замша |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Прошивка | Так |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для чоловіків |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 44 |
| Склад | Павлоград |
- Ціна: 460 ₴






