
Джинси жіночі синього кольору р.26 183115P
- Немає в наявності
- Код: 183115_!238566_26
290 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Джинси жіночі синього кольору р.26 183115P
Країна виробник: Китай
Виробник: Elegant
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 26 |
| Відповідає розміру | 40 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 28 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 38 см |
| Посадка (см) | 28 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 70 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 97 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Вигляд джинсів | Завужені |
| Застібка | Блискавка |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | 98% коттон, 2% лайкра |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Джинс |
| Колір | Синій |
- Ціна: 290 ₴





