-18%Шорти жіночі джинсові сірого кольору р.25 180752P
- В наявності
- Код: 180752_!228157_25
380 ₴
310 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Шорти жіночі джинсові сірого кольору р.25 180752P
Країна виробник: Китай
Виробник: Fashion
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 25 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 31 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 48 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 9 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 34 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Шорти |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 25 |
| Стиль | Casual |
- Ціна: 310 ₴





