
Балетки жіночі бежевого кольору р.38 181638P
- Немає в наявності
- Код: 181638_!232011_38
195 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Балетки жіночі бежевого кольору р.38 181638P
Країна виробник: Китай
Виробник: ABC
Категорія: Для жінок
Заміри знімаємо по устілці з однієї ростовки першої партії! Між партіями може бути різниця незначна, до 3 мм.
| Розмір жіночого взуття | 38 |
| Відповідає розміру | 37,5 |
| Довжина устілки (см) | 24 см |
| Повнота ноги (см) | 6,5 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
| Висота гомілки (см) | 6 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABC |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Ортопедичні | Ні |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 195 ₴





