Назва: Костюм жіночий чорного кольору р.L 179022P
Країна виробник: Китай
Виробник: Fashion
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L |
| Відповідає розміру | 46-48 |
| Напівобхват грудей (см) | 52 см |
| Довжина виробу (см) | 71 см |
| Ширина по плечах (см) | 32 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 35 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 53 см |
| Посадка (см) | 32 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 77 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 109 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Верх | Майка |
| Застібка | Без застібки |
| Низ | Штани |
| Склад | 100% коттон |
| Стиль | Діловий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | M |
- Ціна: 720 ₴






