Назва: Сукня жіноча літня білого кольору р.L 178879P
Країна виробник: Китай
Виробник: ААА
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват грудей (см) | 46 см |
| Довжина виробу (см) | 86 см |
| Ширина по плечах (см) | 33 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Сукню |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | M |
- Ціна: 340 ₴






