
Назва: Футболка чоловіча однотонна кольору хакі р.L 180025P
Країна виробник: Китай
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 50 см |
| Довжина виробу (см) | 68 см |
| Довжина рукава (см) | 20 см |
| Ширина по плечах (см) | 44 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Футболка |
| Склад | 95% котон, 5% спандекс |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для чоловіків |
| Розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип тканини | Коттон |
- Ціна: 280 ₴





