-20%Шорти жіночі м'ятного кольору р.S 180971P
- Готово до відправки
- Код: 180971_!229021_S
205 ₴
165 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Шорти жіночі м'ятного кольору р.S 180971P
Країна виробник: Туреччина
Виробник: Fashion
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 30 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 50 см |
| Посадка (см) | 27 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 11 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 34 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | М'ятний |
- Ціна: 165 ₴





