-24%Велосипедки жіночі рожевого кольору р.M 180305P
- В наявності
- Код: 180305_!225815_M
250 ₴
190 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Велосипедки жіночі рожевого кольору р.M 180305P
Країна виробник: Китай
Виробник: Sport
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 30 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 38 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 18 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 48 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Шорти |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | M |
| Стиль | Спортивний |
- Ціна: 190 ₴





