-34%Шорти жіночі фіолетового кольору р.S 173950P
- Готово до відправки
- Код: 173950_!199917_S
190 ₴
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Шорти жіночі фіолетового кольору р.S 173950P
Країна виробник: Україна
Виробник: Мода
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 28 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 45 см |
| Посадка (см) | 27 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 33 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moda |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Літо |
| Склад | Трикотаж |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Шорти |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для жінок |
| Низ виробу | Шорти |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | S |
- Ціна: 125 ₴




