-22%Шорти жіночі яскраво помаранчевого кольору р.S 172355P
- В наявності
- Код: 172355_!195305_S
160 ₴
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Шорти жіночі яскраво помаранчевого кольору р.S 172355P
Країна виробник: Китай
Виробник: FASHION
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 32 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 52 см |
| Посадка (см) | 27 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 10 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 35 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% трикотаж |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Рубчик |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Шорти |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | S |
| Стиль | Повсякденний |
- Ціна: 125 ₴





