-20%Джинси жіночі напівбатальні прямі бежевого кольору р.4XL 173054P
- Готово до відправки
- Код: 173054_!197422_4XL
610 ₴
490 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Джинси жіночі напівбатальні прямі бежевого кольору р.4XL 173054P
Країна виробник: Китай
Виробник: Kenalin
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 4XL |
| Відповідає розміру | 46-48 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 35 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 58 см |
| Посадка (см) | 32 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 77 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 103 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenalin |
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Застібка | Без застібки |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | 50% хлопок, 35% вискоза, 10% полиэстер, 5% эластан |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Джинс |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 4XL |
- Ціна: 490 ₴





