Назва: Джинси жіночі зелені р.26 143509P
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 26 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 30 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 42 см |
| Посадка (см) | 30 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 77 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 104 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Джинси |
| Застібка | Застібка спереду |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Застежка |
| Посадка | Середня |
| Розмір | 26" |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 320 ₴






