
Шорти жіночі червоного кольору р.26 156114P
- Немає в наявності
- Код: 156114_!155960_26
195 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Шорти жіночі червоного кольору р.26 156114P
Країна виробник: Китай
Виробник: ABC
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 26 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 30 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 48 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 32,5 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABC |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 195 ₴





