-68%Штани дитячі дівчинка червоного кольору з написом р.86 153660P
- Готово до відправки
- Код: 153660_!148044_86
155 ₴
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- +380 (67) 560-64-20Контакт-центр
- +380 (63) 973-64-25Контакт-центр
Назва: Штани дитячі дівчинка червоного кольору з написом р.86 153660P
Країна виробник: Китай
Виробник: ААА
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 86 |
| Відповідає розміру | 86 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 22 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 28 см |
| Посадка (см) | 18 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 27 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 45 см |
Optom-shop.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Вид виробу | Штани |
| Регулятор довжини штанів | Ні |
| Склад | 65% коттон, 35% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 86 |
- Ціна: 50 ₴





